У Богодухові з 22 по 26 квітня відбуватиметься збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям та постраждалим від УВКБ ООН

З 22 по 26 квітня в Богодухові буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям та постраждалим від УВКБ ООН у партнерстві з благодійним фондом «Право на захист» (3600 грн на особу на місяць протягом 3 місяців)

 

 

 

 

У телеграм-каналі «Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО» було опублікувано оголошення:

 

"УВАГА! Грошова допомога постраждалим від воєнних дій та переселенцям Харківщини!

 

У м. Богодухів 22.04.2024-26.04.2024 буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям та постраждалим від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 3600 грн на особу на місяць протягом 3 місяців!

 

Пункт реєстрації буде працювати за адресою: площа Соборності, 1 (Міський будинок культури, понеділок-четвер з 10:00 до 17:00)

 

Запис у чергу тимчасово ПРИПИНЕНО до опрацювання наявної черги*.  

Подати заявку можуть особи, які не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, мають дохід, менший за 5400 грн на особу, та належать до таких категорій та ‼️критеріїв вразливості‼️:

переселенці, які перемістилися після 24.02.22,  особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Одеська, Запорізька, Харківська, Чернігівська, Сумська, Херсонська, Миколаївська; люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

 

‼️ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼️, що дають можливість подати заявку на допомогу:

 родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

 родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

 родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

 прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

 

 Інформація, яку необхідно буде надати:

 податковий номер;  національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;  довідка ВПО (за наявності);  банківська картка головного заявника; свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);  документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);  посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.